Orzeł Faliszówka - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Czarni 1910 Jasło - Górnik Strachocina (b) 1:1
  • Szarotka Uherce - Bieszczady Ustrzyki Dolne 4:0
  • Grabowianka Grabówka - Przełęcz Dukla 1:3
  • Zgoda Zarszyn (b) - Orzeł Bieździedza 2:2
  • Iskra Przysietnica - Partyzant Targowiska 3:2
  • OKS Markiewicza Krosno (b) - LKS Skołyszyn 1:2
  • Iwonka Iwonicz - Kotwica Korczyna 4:2
  • Gaudium Łężyny (b) - Orzeł Faliszówka 7:2
  •        

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

Orzeł Faliszówka 1-1 LKS Głowienka (05.09.2010)
Ładowanie...

Serwisy piłkarskie

 

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 61, wczoraj: 197
ogółem: 973 607

statystyki szczegółowe

Aktualności

Jaki początek taki i koniec...

  • autor: przemo22xx, 2016-06-18 19:35

Gaudium Łężyny 7:2 (4:0) Orzeł Faliszówka

Bramki dla Orła: 4:1 Marek Majkut (57'), 4:2 Fabian Sajdak (65')

 

Skład Orła: Mariusz Marszał - Bogusław Majkut, Rafał Gromek, Patryk Tłuściak, Artur Szala - Daniel Kurowski, Marek Majkut, Andrzej Munia, Maciej Marszał - Damian Waliszko (Kamil Paluch 46'), Fabian Sajdak

 

Relacji nie będzie ...


Ostatnia kolejka sezonu - zapowiedź

  • autor: przemo22xx, 2016-06-15 21:53

Gaudium Łężyny - Orzeł Faliszówka

18 (sobota) czerwca 2016, godz. 17:00

Stadion w Łężynach

Sędziują: Wais, Wosiewicz, Zaremba


Puchar Wójta Gminy Chorkówka

  • autor: przemo22xx, 2016-06-13 22:41

W dniu dzisiejszym odbyło się losowanie grup Pucharu Wójta, który w tym roku odbędzie się w dniach 02-03 lipca 2016 roku w Zręcinie. Orzeł trafił do grupy A, gdzie zmierzy się z Błękitnymi Żeglce i Polonią Kopytowa. Rywalizację rozpoczniemy meczem z Błękitnymi w niedzielę, prawdopodobnie o godzinie 10:00. 

 

 

Składy poszczególnych grup:

Grupa A:

Błękitni Żeglce, Orzeł Faliszówka, Polonia Kopytowa

Grupa B:

Sparta Draganowa, Nafta Chorkówka, Victoria Kobylany

Grupa C:

Jasiołka Świerzowa, Nafciarz Bóbrka, Tęcza Zręcin, KS Szczepańcowa

 


Piękna bramka na pocieszenie

  • autor: przemo22xx, 2016-06-11 22:06

Orzeł Faliszówka 2:2 (1:0) Iskra Przysietnica 

Bramki: 1:0 Artur Szala (20'), 1:1 Łukasz Kurzydło (48'), 1:2 Krzysztof Bieda (65'), 2:2 Patryk Tłuściak (80')

 

Skład Orła: Fabian Sajdak - Krzysztof Majkut, Rafał Gromek, Wojciech Buczyński, Artur Szala - Patryk Tłuściak, Marek Majkut, Daniel Kurowski, Przemysław Wrona - Damian Waliszko (Patryk Janik 70'), Michał Waliszko (Konrad Cieślak 25')

 

krótka relacja (z małym opóźnieniem :):) ) w rozwinięciu....


Bez bramek, bez punktów...

  • autor: przemo22xx, 2016-06-05 23:17

OKS Markiewicza Krosno 2:0 (0:0) Orzeł Faliszówka

Bramki: 1:0 Paweł Ginalski (60' karny), 2:0 Tomasz Ziobro (81')

 

Skład Orła: Fabian Sajdak - Patryk Janik, Wojciech Buczyński, Rafał Gromek, Adrian Waliszko - Konrad Cieślak (Przemysław Wrona 46'), Marek Majkut, Daniel Kurowski, Patryk Tłuściak - Artur Szala, Damian Waliszko (Maciej Marszał 70')

 

krótka relacja w rozwinięciu...

 


Archiwum aktualności


Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Czarni 1910 Jasło 1:1 Górnik Strachocina (b)
Szarotka Uherce 4:0 Bieszczady Ustrzyki Dolne
Grabowianka Grabówka 1:3 Przełęcz Dukla
Zgoda Zarszyn (b) 2:2 Orzeł Bieździedza
Iskra Przysietnica 3:2 Partyzant Targowiska
OKS Markiewicza Krosno (b) 1:2 LKS Skołyszyn
Iwonka Iwonicz 4:2 Kotwica Korczyna
Gaudium Łężyny (b) 7:2 Orzeł Faliszówka

Reklama

Najbliższe spotkanie

Orzeł Faliszówka Błękitni Żeglce
spotkanie pucharowe
Orzeł Faliszówka   Błękitni Żeglce
2016-07-03, 10:00:00

Puchar Wójta Gminy Chorkówka, Stadion w Zręcinie

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Logowanie