Orzeł Faliszówka - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Orzeł Faliszówka 1-1 LKS Głowienka (05.09.2010)
Ładowanie...

Serwisy piłkarskie

Okręgówka w Faliszówce

• autor: przemo22xx, 2014-08-14 22:49

Orzeł Faliszówka – Grabowianka Grabówka

Stadion w Faliszówce, 15 sierpnia 2014, godz. 15:00

Sędziują: Farion,  Meier,  Zaremba R

Już jutro czeka nas historyczne dla naszego klubu wydarzenie, po raz pierwszy okręgówka zawita do Faliszówki. Rywalem Orła będzie zespół z Grabówki, który w pierwszej kolejce zremisował na własnym boisku z LKS Skołoszynem. Dla piłkarzy z Faliszówki będzie to niezwykle trudne spotkanie, Grabowianka to przeciwnik ograny na boiskach klasy okręgowej, w poprzednim sezonie  rozgrywki zakończył tuż za podium z dorobkiem 49 punktów.  Nic więcej o rywalach nie wiemy, będzie to pierwsze starcie z klubem z Grabówki. Nasz zespół nadal nie opuszcza pech, do kontuzjowanych Pawła Szali i Artura Szali po meczu z Partyzantem dołączył Patryk Tłuściak, który po ostrym wejściu rywala doznał skręcenia kostki i pęknięcia jednej z kości stopy, co wyłączy go z gry na ok. 5 tygodni.  Trudną sytuację kadrową być może poprawi wypożyczenie z Polonii Kopytowa Pawła Janasa i włączenie do kadry dwóch wyróżniających się w poprzednim sezonie juniorów (Patryka Janika i Adriana Waliszko). W poprzednim spotkaniu Orzeł pokazał charakter i powalczył o korzystny wynik z faworyzowanym Partyzantem, miejmy nadzieję iż z jeszcze trudniejszym rywalem uda się zainkasować choćby jeden punkt, zapraszamy wszystkich kibiców na stadion aby byli dwunastym zawodnikiem naszej drużyny i pomogli w osiągnięciu dobrego wyniku. Oby tylko pogoda nie pokrzyżowała planów, po ostatnich opadach deszczu murawa nie jest w najlepszym stanie.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

A-klasa » Krosno III

Brak aktywnych ankiet.