Orzeł Faliszówka - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Orzeł Faliszówka 1-1 LKS Głowienka (05.09.2010)
Ładowanie...

Serwisy piłkarskie

Zapowiedź 11.kolejki - LKS Skołyszyn

• autor: przemo22xx, 2014-10-09 21:37

LKS Skołyszyn - Orzeł Faliszówka

Stadion w Skołoszynie, 12 pażdziernik 2014, godz. 15:00

(wyjazd autobusem, zbiórka o godz. 13:00)

Sędziują: Kozner,  Wosiewicz,  Frankowicz

W najbliższą niedziele piłkarzy Orła Faliszówka czeka wyjazd do Skołoszyna.Naszego najbliższego rywala można jak na razie spokojnie nazwać "królem remisów", w tym sezonie już sześciokrotnie podopieczni Zdzisława Żmigrodzkiego dzielili się punktami z przeciwnikiem. Na swoim koncie zespół ze Skołoszyna ma tylko dziewięć punktów i z pewnością ich celem będzie zdobycie kompletu punktów. Miejmy nadzieję iż nasz zespół pokrzyżuje gospodarzom te plany. Dokonać tego jednak łatwo nie będzie, piłkarze Orła na wyjazdach radzą sobie jak na razie kiepsko, jedyny punkt udało się wywalczyć w Rymanowie, pozostałe cztery spotkania kończyliśmy "na tarczy", choć trzeba przyznać iż w każdym meczu (poza starciem z Przełęczą Dukla) nie byliśmy gorsi od rywali i przy odrobinie szczęścia lub skuteczności punkty mogły trafić na konto Orła.Przed pojedynkiem w Skołoszynie do składu Orła powinien powrócić kontuzjowany ostatnio Wojciech Buczyński, co z pewnością da większe pole do manewru trenerowi.

Zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie aby swoim dopingiem pomogli drużynie wywalczyć pierwszy komplet punktów na boisku rywala.

Zawodnikom przypominamy o konieczności zabrania ze sobą dowodów tożsamości !!!

autor: ~%gregory% 2014-10-11 19:15:23

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

A-klasa » Krosno III

Brak aktywnych ankiet.