Orzeł Faliszówka - strona nieoficjalna

• Wyniki ostatniej kolejki:

Orzeł Faliszówka 1-1 LKS Głowienka (05.09.2010)
Ładowanie...

Serwisy piłkarskie

Zapowiedź 18.kolejki - Start Rymanów

• autor: przemo22xx, 2015-04-10 20:51

Orzeł Faliszówka - Start Rymanów

Stadion w Faliszówce, 12 kwietnia 2015, godz.15:00

Sędziują: Kosiek Krzysztof, Aleksander Daniel, Rak Krzysztof

Po przymusowej przerwie spowodowanej niespodziewanym atakiem zimy i odwołaniem kolejki piłkarze Orła wracają do rywalizacji o punkty w klasie okręgowej. Tym razem na stadionie w Faliszówce zawita "czerwona latarnia" tabeli, Start Rymanów. Goście po rundzie jesiennej i jednym spotkaniu na wiosnę na swoim koncie uzbierali raptem sześć punktów. W przerwie zimowej w klubie z Rymanowa nastąpiła zmiana trenera, Szymona Cetnarskiego zastąpił Roman Lechoszest ale drugiej części sezonu nie rozpoczął zbyt dobrze, przegrywając na boisku beniaminka z Haczowa. Porażka ta była ósmą z rzędu dla drużyny Startu a największym jej mankamentem jest skuteczność, piłkarze z Rymanowa zdobyli jedynie osiem bramek w 16 meczach. Patrząc na statystyki faworyta tego meczu nie trudno wskazać, inny wynik niż zwycięstwo Orła będzie sporą niespodzianką. Jednak najgorszą rzeczą jaką piłkarze z Faliszówki mogli by zrobić przed niedzielnym spotkaniem byłoby zlekceważenie przeciwnika, goście z Rymanowa nie przyjadą i nie "położą" się na murawie i oddadzą punkty bez walki. Mamy nadzieję iż nasi zawodnicy podrażnieni pechową stratą punktów w doliczonym czasie gry z Partyzantem Targowiska podejdą do tego spotkania z pełnym zaangażowaniem i odniosą pewne zwycięstwo. Pomoże w tym z pewnością fakt iż do składu wrócą najlepsi strzlecy Orła, Damian Waliszko (10 goli) i Kamil Paluch (4 gole). Zapraszamy wszystkich kibiców naszego zespołu na stadion w Faliszówce aby pomogli dopingiem w zdobyciu kompletu punktów.

autor: ~cez 2015-04-12 10:56:07

avatar Orzel trzeba to wygrac/z sercem do walki jak w poprzedniej czesci sezonu,pozdrawiam

autor: ~~orzełek <3 2015-04-12 11:11:16

avatar Orzeł, dajcie z siebie wszystko, utrzymać dobry wynik, trzeba podnieść się w tabeli, 3 punkty zawsze coś dadzą.
Trzymam za was kciuki, i widzimy się na meczu!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

A-klasa » Krosno III

Brak aktywnych ankiet.